MÖBLER / Bord / Konsolbord 5933012

nr 593 3012

Konsolbord

förgyllt med marmorskiva, Gustaviansk stil, längd: 67, djup: 32, höjd: 44

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 augusti 2009
kl 18:00:10

Den Gustavianska stilen